Hakkımızda

19721953  makedonya  göçmeni  Mersin AVCI, çıraklık-kalfalık-ustalık dönemlerinin ardından 1975 yılında ilk işletmecilik deneyimini Gökçeköy belediye fırınını 4 yıl süreyle çalıştırarak edinmiştir.

1980 yılında yeniden akhisar’a gelip eskilerin ‘Necmi’nin fırını’ diye tabir ettiği merkez çarşıdaki fırını devralıp TAD EKMEK FIRINI olarak bir damak tadı yakalamıştır.

Mersin ve Şaban Avcı kardeşler eski amele pazarı olarak bilinen Paşa Mah. 8 sokakta 4 katlı bir işletme inşa edip TAD EKMEK ismini ve müşterilerini buraya taşımıştır. Amele pazarının hükmünü yitirmesiyle 1998 yılında farklı bir vizyon oluşturmak amacıyla 2. nakliye caddesinde taşınmış ve burada 14 yıl hizmet vermiştir. 14 yıl boyunca ekmek, unlu mamüller ve özellikle simidiyle Akhisar halkının tanıdığı lezzetler, bayrağı devralan ikinci kuşak Oğuzhan ve Kutluhan AVCI kardeşler yine aynı caddede uzun araştırmalar sonunda bugünkü modern binalarına ekmek ve çeşitleri, tüm unlu mamüller, yaş pasta, kuru pasta, tatlılarla TADHİSAR FIRIN&CAFE olarak hizmete devam etmektedir.